تمدید شد

عروج ثانیه ها

در ماه مبارک رمضان اکثر مردم تلا ش می کنند بیش از سایر اوقات به خود سازی و تزکیه نفس بپردازند؛ شایسته است که جمع فرهیخته و دانشگاهی هم برای افزایش ظرفیت روحی خود، برنامه هایی داشته باشند. جشنوراه عروج ثانیه ها در همین راستا به صورت ملی برنامه ریزی و در هر دانشگاه به فراخور نیاز و علاقه مندی دانشگاهیان، برگزار می شود؛

جشنواره ملی عروج ثانیه در دانشگاه زنجان در 2 بخش اموزش مجازی و مسابقه کتابخوانی برگزار می شود:

بخش آموزش مجازی:

در این بخش، درسنامه " تفسیر سوره حجرات" در نظر گرفته شده است . سوره حجرات، یکی از سوره هایی است که به تشکیل جامعه نبوی کمک نمود و هم اکنون نیز می توان از آن در جهت ایجاد جامعه اسلامی مدد گرفت. در این درس، حجت السلام و المسلمین قرائتی، با بیانی زیبا، آموزه های اساسی این سوره را تبیین نموده است.

جوایز نفرات برتر این بخش:

- یک کارت هدیه 1.500.000 ریالی

- 2 کارت هدیه 1.000.000 ریالی

بخش مسابقه کتابخوانی:

کتاب "علی از زبان علی" که برای بخش مسابقه کتابخوانی جشنواره در نظر گرفته شده است دربردارنده گزارش های تاریخی و روایی براساس سیر طبیعی گفتارهای اجتماعی و سیاسی است و نه عهده دار بیان معارف عمیق توحیدی.در واقع این کتاب از اول تا آخر از زبان حضرت علی(ع) است و پاورقی جزئی دارد.
"علی از زبان علی علیه السلام" از 10 فصل دوران مکه, دوران مدینه, دوران خلفا, دوران خلافت, دوران جنگ جمل, دوران جنگ صفین, دوران حکمیت, دوران جنگ نهروان, دوران غارت ها و دوران شهادت تشکیل شده است.

جوایز نفرات برتر بخش مسابقه کتابخوانی:

- 2 کارت هدیه 1.500.000 ریالی

نحوه شرکت در جشنواره:

دانشگاهیان محترم دانشگاه زنجان برای شرکت در این جشنواره می توانند از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

https://ecnahad.ir/channel/700

**توجه:

- در صورتیکه قبلا در دوره های سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان شرکت نموده اند، یا همان نام کاربری و رمز عبور می توانند وارد سامانه شوند، در غیر اینصورت، در ابتدا می بایست در سامانه ثبت نام نمایند.پس از ورود به سامانه، در هر یک از بخش های جشنوراه که علاقه مند به شرکت می باشید ثبت نام نموده و درس آن بخش را بگذرانید.

* با توجه به تمدید جشنواره ملی "عروج ثانیه" مهلت شرکت در بخش های مختص دانشگاه زنجان نیز تا 3 خرداد ماه تمدید شد

*قابل توجه دانشگاهیان محترم: علاقه مندان می توانند در یک یا هر دو بخش جشنواره شرکت نمایند.

* در صورت تمایل به بهبود نمره آزمون می توانید از بخش "بهبود نمره" اقدام نمایید.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *