ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاه زنجان، 20 الی 25 مرداد، مشهد مقدس

نهمین دوره ضیافت اندیشه اساتید

به اطلاع اساتید محترم دانشگاه زنجان می رساند:

نهمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه زنجان 20 لغایت 25 مردادماه در مشهد مقدس برگزار می شود.

زمان ثبت نام جهت حضور در این طرح از تاریخ 1 خرداد الی 10 خرداد می باشد و با توجه به محدودیت پذیرش، اولویت با افرادی می باشد که زودتر اقدام به ثبت نام نمایند.

موضوعات ارائه شده در نهمین دوره ضیافت اندیشه، "دانشگاه تمدن ساز اسلامی" و "مبانی و مهارت های آموزش" می باشد که انتخاب موضوع در زمان ثبت نام توسط اساتید محترم انجام خواهد شد(حق انتخاب هر موضوع تا تکمیل ظرفیت کلاس می باشد).

محل اسکان و برگزاری دوره، هتل چهار ستاره دیپلمات مشهد مقدس می باشد.(کسب اطلاع از امکانات هتل در پایگاه الکترونیکی هتل)

هزینه ها:

  • هزینه ثبت نام در طرح ضیافت اندیشه اساتید مبلغ  دویست هزار تومان می باشد که اساتید محترم در زمان ثبت نام  واریز می نمایند.
  • هزینه اسکان و غذا، به ازاء هر نفر، مبلغ دو میلیون و هفتاد و پنج هزارتومان (2075000 تومان برای 5 روز) می باشد که متقاضیان می بایست به ازاء هر نفر، دویست هزار تومان به صورت پیش قسط در زمان ثبت نام پرداخت نمایند و الباقی هزینه اسکان و غذا به صورت اقساطی در طول 6 ماه از حقوق آنها کسر خواهد گردید.
  • هزینه ها برای فرزندان زیر 5 سال (متولدین 20مرداد 96 به بعد) بدون ارائه خدمات، رایگان خواهد بود.
  • ایاب و ذهاب به مشهد مقدس بر عهده شرکت کنندگان می باشد.

نحوه ثبت نام:

  1. تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی
  2. ارسال تصویر فیش واریزی به مبلغ 200.000 تومان به عنوان هزینه نام نویسی ( به شماره کارت 6104338932464080 به نام نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه زنجان)
  3. ارسال تصویر فیش واریزی به ازاء هر نفر 200.000 تومان به عنوان پیش پرداخت هزینه هتل ( به شماره کارت 6104338932464080 به نام نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه زنجان)

*** توجه:

بدلیل پرداخت پیش قسط به عنوان ودیعه هتل، انصراف و عودت هزینه های پرداختی پس از اتمام زمان ثبت نام، تنها در صورت جایگزین شدن فرد دیگر امکانپذیر خواهد بود.

در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با شماره  33052746 تماس حاصل فرمایید.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *